Wszystko wskazywało na to, że będzie to mecz bez udziału kibiców, na szczęście na Bułgarskiej szykuje się wielkie święto futbolu. W czwartek odbędzie się mecz Lech Poznań - Fiorentina. Ile kosztują bilety na to spotkanie? Gdzie je kupić?

Mecz Lech Poznań - Fiorentina to starcie w czwartej kolejce fazy grupowej Ligi Europy. Spotkanie odbędzie się w czwartek 5 listopada. Pierwszy gwizdek o godz. 21.05.

Jeszcze tydzień temu wydawało się, że pojedynek mistrza Polski z "Violą" odbędzie się bez udziału fanów. UEFA ukarała bowiem poznański klub za okrzyki wzniesione przez kibiców podczas meczu w Bazylei. Krzyczeli oni "Piła, Piła, biała siła!", a już wcześniej Kolejorz został ukarany za transparent o treści "Legion Piła. Krew naszej rasy" wywieszony podczas spotkania z FK Sarajewo.

ZOBACZ TAKŻE: Lech Poznań wysyła Legii... myszkę. Dlaczego? [WIDEO]


Poznański klub się nie poddał i wysłał do Nyonu swoją reprezentację. Udało się jej przekonać Komisję Apelacyjną UEFA. Wniosek Kolejorza o zawieszenie wykonania kary został potraktowany przychylnie i zaakceptowany. To oznacza, że kibice będą mogli obejrzeć czwartkowy mecz z Fiorentiną.

- Co przekonało komisję? Czynne włączenie się Lecha Poznań do akcji RESPECT, z hasłem której piłkarze Kolejorza grali na koszulkach podczas meczu Ligi Europy z FC Basel, uczestnictwo w akcji zainicjowanej przez ECA "90 minutes for hope", a także promowanie idei równości i poszanowania drugiego człowieka - wymienia Łukasz Borowicz, rzecznik prasowy mistrza Polski.

Lech Poznań kontra Fiorentina - CENY BILETÓW:


Lech Poznań szybko rozpoczął sprzedaż biletów na mecz z "Violą". Ile kosztują wejściówki? Normalne bilety to koszt 90 zł (strefa A) i 60 zł (strefa B). Posiadaczom karnetów przysługuje 25 procent zniżki, co oznacza, że za pojedynczą wejściówkę zapłacą 68 zł (strefa A) lub 45 zł (strefa B).

Bilety ulgowe (72 i 48 zł) przygotowano dla młodzieży szkolnej, studentów (do 26. roku życia) oraz seniorów (powyżej 65. roku życia). Każde dziecko od 5. do 13. roku życia wejdzie na stadion za 10 złotych.

Bilety są dostępne w internecie (kartakibica.lechpoznan.pl), a także w kasach poznańskiego stadionu, sklepie klubowym w Galerii Pestka i we wszystkich punktach partnerskich (w tym w punktach STS i salonikach Kolporter). Kasy stadionu są otwarte od poniedziałku do piątku w godz. 9-19, a w sobotę w godz. 10-14.

W pierwszym meczu z Fiorentiną Poznańska Lokomotywa sensacyjnie wygrała 2:1. Było to pierwsze pucharowe zwycięstwo polskiej drużyny na włoskich boiskach.

- W ostatnich spotkaniach w niektórych sytuacjach mieliśmy trochę szczęścia. Ja jednak uważam, że jeśli ktoś pracuje na sukces i daje z siebie wszystko, to może liczyć na ten łut szczęścia. Łatwiej jest osiągnąć dobry wynik, jeśli zawodnik pracuje na maksymalnych obrotach - uważa trener Jan Urban, który odmienił poznański zespół. Czy jego piłkarze znów sprawią niespodziankę? Przekonamy się w czwartek wieczorem.

Zajrzyj na BUŁGARSKĄ.PL: Serwis kibiców Lecha Poznań!


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Lech Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!