(© mat.pras.)

Rozwiążcie nasz quiz i sprawdźcie, do której postaci z filmów o Jamesie Bondzie jesteście najbardziej podobni.

6 listopada do polskich kin wchodzi nowy film o przygodach Jamesa Bonda. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was quiz z przymrużeniem oka, w którym możecie sprawdzić, jaką postać z filmów o Jamesie Bondzie najbardziej przypominacie. Nie zapomnijcie podzielić się wynikami ze znajomymi!

Kliknij w link i przejdź do quizu

Źródło: Cover Video/x-news

Quizy

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

stefek (gość)

teraz jest nowa postać Bonda.Nazywa się Zbrzydło, Agata Zbrzydło - bezmózgowy tłuk popychadło ,kierowana z tylnego siedzenia przez osieroconego psychola - karła despotę :)

Mk (gość)

"Zarobić na warsztacie" "Nie jest sztuką dostać pieniądze na niepełnosprawnych. Sztuką jest umiejętnie je rozliczyć!" Taką opinię usłyszeliśmy od kościelnego fachowca "od dobroczynności" (..)"Prokuratura Okręgowa w Płocku oskarżyła siedem osób, w tym dwóch księży dyrektorów miejscowego Caritasu, o przekręty na łączną kwotę 13 mln 600 tys. zł w realizacji projektów pomocowych finansowanych przez PFRON (Pomocna dłoń Caritasu FiM 26/2010). Jeden z nich, o wartości 1,39 mln zł, skierowany był do personelu WTZ w celu podniesienia umiejętności pracowników merytorycznych przygotowujących osoby niepełnosprawne do funkcjonowania na rynku pracy. Sprawa w toku. Niepełnosprawność jest
zrządzeniem losu. Bywa też jego darem dla... pełnosprawnych. Trzeba tylko umieć robić pieniądze. Kościelni biznesmeni wykazali, że potrafią wziąć ludzi na warsztat."
Źródło: Tygodnik "Fakty i Mity" Nr 22/2015

Więcej na temat: