W środę 07.02.2018 roku w Bibliotece Publicznej w Zbąszyniu odbyło się pierwsze spotkanie organizacyjne klubu „Mama, Tata i Szkrab”, którego powstanie zainicjowały Magdalena Rożek i Daria Klorek – bibliotekarki.

Klub „Mama, Tata i Szkrab” w Bibliotece Publicznej w Zbąszyniu

Na spotkanie przybyły mamy z dziećmi oraz panie, które spodziewają się potomka.
Klub został założony w odpowiedzi na zapotrzebowanie lokalnej społeczności i po nieudanej próbie stworzenia „Klubu Rodziców z Małymi Dziećmi”. Bibliotekarki zmieniły formułę spotkań, konsultując się ze znajomymi „młodymi mamami” i pomysł znalazł poparcie.

Celem spotkań Klubu jest zintegrowanie osób posiadających małe dzieci lub rodzin, które spodziewają się dziecka, aby mogły dzielić się swoim doświadczeniem, radami, a także wspierać się w wielu sytuacjach dnia codziennego. Spotkania organizowane są w Bibliotece Publicznej w Zbąszyniu w środy o godzinie 11.00.

Podczas spotkania organizacyjnego padło wiele propozycji spotkań ze specjalistami takimi jak np. pediatra, stomatolog, dermatolog, ortopeda, psycholog czy pedagog. Eksperci będą zapraszani cykliczne. Spotkania mają pomóc rodzicom rozwikłać problemy, odpowiedzieć na nurtujące ich pytania, a także poszerzyć ich wiedzą ogólną. Planujemy również zajęcia warsztatowe oraz inne ciekawe formy spędzania czasu wolnego z dzieckiem i nie tylko.

- Zapraszamy do Klubu wszystkich niezdecydowanych. Zapewniamy fantastyczną atmosferę, która już udzieliła nam się w środę, sporą dawkę wiedzy oraz poszerzenia grona znajomych. Mamy nadzieję, że Klub „Mama, Tata i Szkrab” będzie się rozwijał, a pomysłów na spotkania nigdy nam nie zabraknie - mówią koordynatorki Klubu z ramienia biblioteki są: Magdalena Rożek oraz Daria Klorek.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszamy do biblioteki osobiście, do kontaktu telefonicznego 68 3860 700 bądź e-mail bibliotekazbaszyn@gmail.comZostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacjiLotnisko Tucson International, Arizona, USA. Kobieta urodziła dziecko w łazience na lotnisku w Tucson, a następnie porzuciła je pozostawiając przy nim jedynie list.

Źródło:STORYFUL

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!