Już za miesiąc z niewielkim haczykiem w Polsce odbędzie się premiera filmu Gwiezdne wojny Przebudzenie Mocy. Chcielibyście mieć plakat tego najbardziej oczekiwanego filmu sci-fi?

Wystarczy kupić bilet w trwającej właście w sieci Multikino przedsprzedaży biletów na Gwiezdne WOjny Przebudzenie Mocy, by stać się właścicielem plakatu.

Promoca zacznie się w piątek 6 listopada.
- Widzowie Multikina kupujący bilet na Gwiezdne wojny Przebudzenie Mocy otrzymają plakat filmu w formacie B1 - tłumaczą organizatorzy promocji. - Zakup jednego biletu uprawnia do odbioru jednego plakatu.

Jeśli kupiliście bilet na Gwiezdne Wojny Przebudzenie Mocy wcześniej, nic straconego - pod warunkiem, że zrobiliście to w Multikinie, na stronie www.multikino.pl lub poprzez aplikację mobilną Multikina. Aby odebrać plakat wystarczy pokazać w kasie kina kupiony bilet.

Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy w reżyserii JJ Abramsa wejdzie na ekrany polskich kin 18 grudnia. Pierwsze seanse odbędą się w nocy z 17 na 18 grudnia.

Promocja potrwa do wyczerpania zapasów.

Zobacz też:
http://poznan.naszemiasto.pl/artykul/gwiezdne-wojny-przebudzenie-mocy-polski-zwiastun-jak-wam,2631188,artgal,t,id,tm.html

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Kino

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!