Dzieci są zadowolone bo program był urozmaicony i dostosowany do poszczególnych grup wiekowych. Pracownicy GOK-u dali z siebie wszystko, dla nich liczyły się tylko dzieci.

Ciekawy program wakacyjnych zajęć przygotował Gminny Ośrodek Kultury w Siedlcu, różnorodność tematyczna oraz właściwe rozpropagowanie go sprawiło, że frekwencja na zajęciach była duża. Wyłączając wycieczki do atrakcyjnych miejsc na które dzieci wyjeżdżały dwoma a nawet trzema autokarami (obowiązywały zapisy) w codziennych zajęciach w miejscu uczestniczyło średnio 20 osób – mówi Agnieszka Kędziora - dyrektorka siedleckiego GOK-u. W okresie wakacji u nas nie ma urlopów, każdy z zatrudnionych musi dawać z siebie wszystko bo dzieci są dla nas najważniejsze – dodaje. Wszystkie zajęcia prowadzone były w dwóch grupach wiekowych (6 – 10 i powyżej 10 lat) co ułatwiało kontakty pomiędzy dziećmi, także program był dostosowany do poszczególnych grup wiekowych.
Wielką frajdę sprawiło uczestniczenie w plenerze malarskim, dzieciaki miały okazję poznać warsztat i techniki malarskie prawdziwych zawodowych artystów zadając im pytania. Dużym zainteresowaniem cieszyły się wspólne integracyjne zajęcia z rówieśnikami z Ukrainy podczas których nawiązało się sporo trwałych przyjaźni.
Agnieszka Kędziora jest zadowolona z przebiegu akcji letniej, dziękuje wszystkim sponsorom, szczególnie Urzędowi Gminy za dofinansowanie przedsięwzięcia bo trudno coś zrobić bez pieniędzy. Zadowolone są także dzieci i to najbardziej cieszy organizatorów.
Podsumowanie pierwszego miesiąca wakacji odbyło się 31 lipca podczas wspólnego ogniska w nad rzeką Obrą w Grójcu Wielkim.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!