Zobaczcie zdjęcia z dzieciństwa Dawida Kwiatkowskiego.

Zdjęcia przedstawiają Dawida Kwiatkowskiego, którego możemy oglądać obecnie nie tylko na scenie, ale także w programie "SuperDzieciak", w którym jest jurorem. Od najmłodszych lat Dawid był niezwykle energicznym dzieckiem i jak to dziecko, czasem dawał się we znaki rodzicom, którzy musieli przyjeżdżać po niego do szkoły z powodu rozwalonej głowy.

Oprócz psocenia w szkole juror "SuperDzieciaka" uwielbiał spędzać czas z przyjaciółmi z osiedla. Najczęściej bawili się w chowanego i podchody. W nocy niejednokrotnie biegali po piwnicach w bloku z czego nie byli zadowoleni sąsiedzi. Mimo bogatego życia towarzyskiego Dawid codziennie znajdował czas na muzykę.

- Niejednokrotnie zamiast grać w piłkę pracowałem nad utworami. Nie zawsze wszystko mi wszystko wychodziło, ale nie poddawałem się i walczyłem o marzenia - wspomina Dawid Kwiatkowski i dodaje: - To jest właśnie to co chciałbym przekazać wszystkim uczestnikom programu "SuperDzieciak", żeby się nie poddawać.

Mając 10 lat Dawid trafił do szkoły muzycznej, gdzie zdecydował, że chce związać swoje przyszłe życie z estradą. Udało mu się! Dziś jego płyty sprzedają się jak świeże bułeczki, ma na koncie ponad 250 koncertów i zasiada w jury show "SuperDziecka", który będziemy mogli zobaczyć już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w Polsacie.

Hallo

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!