Dąbrówka Wlkp. Piłka nożna kl. A grupa Zielona Góra I

Zdzisław Nowak
10 kwietnia w 17.kolejce Sokół Dąbrówka zajmujący 3 miejsce w tabeli podejmował lidera Mewę Cigacice.

Od początku meczu goście narzucili swój styl gry będąc częściej przy piłce

W 18. minucie przeprowadzili szybką akcję, do piłki dopadł Krzysztof Bajor i strzałem w krótki róg zdobył prowadzenie dla gości. W 20 min. goście podwyższyli prowadzenie 0:2 a na listę strzelców wpisał się Karol Pudzianowski. Gospodarze po bramkach Macieja Babiaka w 23.minucie i Tomasza Rejby w 39.minucie wyrównali stan meczu na 2:2 i taki wynik utrzymał się do przerwy.

W drugiej połowie w 66.minucie po bramce Dawida Grąsa, Sokół objął prowadzenie 3:2. Ten sam zawodnik w 80.minucie podwyższył wynik na 4:2.Wynik meczu na 5:2 w 83,minucie ustalił Mateusz Osadnik.

Sokół wystąpił w składzie:
Paweł Miśkiewicz - kapitan, Sebastian Lochert - bramkarz, Damian Figiel,Sławomir Bartecki,Dawid Grąs,Tomasz Gołek. Maciej Babiak (88.minuta Maciej Nowicki), Paweł Orczyk, Robert Kotkowiak,Mateusz Osadnik,Tomasz Rejba,

Mecz sędziowali:
Paweł Andrzejczak - sędzia główny oraz asystenci - Paweł Łapkowski i Waldemar Szczepanek.

Po 17. kolejce Sokół Dąbrówka Wlkp. pozostał w tabeli na 3 miejscu z dorobkiem 31 pkt.
Liderem grupy pozostaje Mewa Cigacice z dorobkiem 35 pkt.