Czerwony traktor Porsche diesel Allgaier - rok produkcji 1956, po renowacji jest jak nowy. Do Przyprostyni przyjechał na lawecie. Stefan Tomczak temu pojazdowi, nadał nowego blasku. Dzisiaj to cacko jeździ o własnych siłach - sama to sprawdziłam. I chociaż w jeździe doskonale sobie radzi, to do właściciela powróci również na lawecie.

Czerwony traktor - Porsche diesel Allgaier - rok produkcji 1956, po renowacji jest jak nowy
Porsche to niemieckie przedsiębiorstwo produkujące obecnie samochody sportowe oraz luksusowe samochody osobowe. Firma została założona w 1931 roku przez Ferdinanda Porsche. Właścicielem spółki jest koncern Volkswagen AG. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Stuttgart-Zuffenhausen.

W 1956 rozpoczęto produkcję nowej linii ciągników Porsche-Diesel - na czerwono. Ówczesna oferta produktowa składała się z 4 modeli: Junior, Standard, Super I Master. (14 KM, 25 KM, 38 KM, 50 KM).

Ostatnie ciągniki Porsche-Diesel zostały wyprodukowane pod koniec 1963 roku.
Traktor - PORSCHE diesel Allgaier - Rok produkcji 1956


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacjiWiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!