Brygida Grysiak Brygida Grysiak

(© Materiały prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Tym chłopcem jest Jurek Halski. Historia Jurka chwyciła dziennikarkę za serce. Brygida Grysiak przelała jego historię na papier. Książka "Kochają mnie do szaleństwa. Prawdziwa historia Jureczka" od 21 października w księgarniach.

Niezwykła siła całej rodziny, miłość bliskich i wiara w to, że Jurek mimo zdiagnozowanego glejaka złośliwego może wyzdrowieć i jest to lekcja nadziei dla wszystkich. Także dla tych, którzy ją stracili. Dopiero w najtrudniejszych sytuacjach możemy odkryć, ile mamy w sobie siły, i zrozumieć, że każdy dzień daje szansę na wielką wygraną. Wystarczy tylko docenić to, co już się ma. I kochać do szaleństwa.

Spotkanie z Jureczkiem Halskim i jego rodziną było dla Brygidy Grysiak mocnym przeżyciem. Nie potrafiła przejść obojętnie wobec jego niezwykłej historii i zrozumiała, że „Jurka nie da się nie kochać.”

Książka miała premierę 21 października.

Książki

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!