Z prośbą o naszą pomoc zaapelowała do naszemiasto.pl Katarzyna Pisarska, o której działalności charytatywnej pisaliśmy niedawno. Tym razem chodzi o pomoc potrzebującej, młodej dziewczynie z Podlasia, która choruje na rozszczep kręgosłupa w rejonie rzyżowowo-guzicznym wraz z występującą przepukliną oponową, tłuszczakiem i zespołem Arnolda Chiari typu II. Anna Bolesta zbiera na operację w Barcelonie i liczy się dla niej każdy grosz.

- Jedyny ratunek przed bólem i wózkiem inwalidzkim to operacja w Barcelonie. Koszt - 75.000 euro. Ania kwalifikuje się na tę operację, jest wyznaczona data: 17.11.2015. Udało się zebrać połowę kwoty, potrzebne drugie pół. Czas działa na niekorzyść, a każdy kolejny atak choroby może doprowadzić do nieodwracalnych zmian - paraliżu, który z kolei może doprowadzić do kalectwa. Prosimy o wpłaty - każdy grosz się liczy - apelują rodzice Ani Bolesty z Podlasia.

Pomagać można na kilka sposobów:
* Poprzez przekazanie datku na stronie "Się Pomaga"

* Poprzez wpłatę bezpośrednią na numer konta: 65 1060 0076 0000 3380 0013 1425, tytułem: 2387 Anna Bolesta darowizna

* Przez SMS na numer: 72365
o treści: S2387


Więcej informacji na ten temat znajdziecie na stronie Facebookowej. Na wydarzeniu, na Facebooku możecie zgłosić chęć udziału w pomocy dla Ani, a także dzięki udostępnianiu informacji możecie przyczynić się do tego, że więcej osób dowie się o potrzebującej dziewczynie.

Charytatywnie

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!