(© facebook.com/andrewfletcher)

To będzie wyjątkowy zlot depeszowców. 12 grudnia w katowickim klubie swoją obecnością i koncertem uświetni go sam Andrew "Fletch" Fetcher, jeden ze założycieli grupy Depeche Mode. Będzie to jedyny koncert Fletchera w Polsce.

Andy Fletcher
Katowice, Mega Club
12 grudnia 2015


Koncert odbędzie się w ramach "One Night in Katowice", corocznego zlotu fanów Depeche Mode.

Andrew Fletcher jest członkiem i współzałożycielem zespołu Depeche Mode. Oprócz swojej pracy z Depeche Mode, Andy koncertuje jako DJ. Do dziś wystąpił m.in. na festiwalach: Creamfields, Pukkelpop czy Sonar oraz w klubach na całym świecie.

Zapowiadając nadchodzącą trasę didżejską, Andy Fletcher powiedział - To zupełnie inne doświadczenie gdy gram w małych miejscach i gdy z Depeche Mode gram dla ponad 50 tysięcy osób. Kiedy jestem w trasie jako DJ, bywam w miastach których nie mógłbym odwiedzić z zespołem i jest to fantastyczna sprawa. Pracuję nad nowym dynamiczny setem, który bardzo chcę zaprezentować.

Występ w katowickim Mega Clubie będzie niecodzienną okazją do spotkania muzyka Depeche Mode w klubowych warunkach.

Razem z Andym na dwóch parkietach zagrają Toms, Kaznodzieja, James, Yarecky, Lady Painkiller oraz Zielu.

Bilety na One Night in Katowice z Andym Fletcherem


Bilety w cenie 80 zł są do nabycia w punktach sieci Empik, Saturn, MediaMarkt i MediaExpert oraz na stronach ticketpro.pl.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Edytuj

Komentarze (9)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

tytus (gość)

Gratulacje dla organizatorów za kreatywność i ściągniecie jednego z członków DM. Wiadomo że Gahan czy Gore byli nieosiągalni. Natomiast w przyszłości kto wie?Co do ceny to cóż. Ściągniecie gwiazdy niestety kosztuje.

Jacek (gość)

Muzyk? Z całym szacunkiem, ale Andy muzykiem nie jest. Jego rola w Depeche Mode jest głównie pozamuzyczna. Partie klawiszowe, które Andy odgrywa na koncertach, może spokojnie zagrać osoba, która nie grała nigdy wcześniej na klawiszach - wystarczy do tego około tydzień prób (patrz rok 1994 i Daryl Bamonte, nauczony partii Andy'ego przez Alana Wildera w tydzień).

neto (gość)

Z całym szacunkiem ale 80 zeta to lekka przesada za sam set didżejski. Cena jak za niejeden dobry koncert.Muszę zweryfikować plany względem tej imprezy.